Kandydatka do Rady Miasta Rybnika - Barbara Zawadzka

Nazywam się Barbara Zawadzka. Mam 49 lat. Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.Pełnię funkcję zastępcy przewodniczącego Zarządu Rady Dzielnicy Rybnicka Kuźnia.

Zawodowo związana jestem ze szkolnictwem. Od 2006 r. pracuję jako specjalista ds. kadr i płac w jednej z rybnickich placówek oświatowych. Jestem czynnym nauczycielem, któremu praca z młodzieżą daje wiele satysfakcji. Ponadto jestem czynnym sędziom społecznym z zakresu prawa pracy. Zdobyte przeze mnie w ostatnich czterech latach pracy w radzie dzielnicy doświadczenie, wiedza oraz umiejętności chcę wykorzystać w pracy rady miasta, dlatego ubiegam się o mandat radnej.

Pragnę dalszego rozwoju miasta, z równoczesną dbałością i szacunkiem do tego, co już osiągnięto. Jako główny cel stawiam sobie realizację potrzeb i oczekiwań mieszkańców, które w wyniku rozmów z nimi zawarliśmy w naszym programie.

Zachęcam więc do głosowania w dniu 21 października na listę Komitetu Wyborczego Wyborców Tadeusz Gruszka i SRD.

Pozdrawiam serdecznie Barbara Zawadzka.
 

OKRĘG 1 - Kandydaci do Rady Miasta Rybnika

CHWAŁĘCICE, GOLEJÓW, GRABOWNIA, KAMIEŃ, OCHOJEC, ORZEPOWICE, RYBNIK-PÓŁNOC, RYBNICKA KUŹNIA, STODOŁY, ŚRÓDMIEŚCIE, WIELOPOLE