Kandydat do Rady Miasta Rybnika - Ignacy Dwornik

„Samorządowcem się jest, a nie bywa”
Jestem mieszkańcem Orzepowic. Mam czwórkę dzieci oraz liczne grono ukochanych wnuków. Obecnie jestem emerytem górniczym.

W dzielnicy Orzepowice działam społeczie praktycznie od zawsze. Za największy swój sukces uznaję wybudowanie budynku Ochotniczej Straży Pożarnej, której prezesem byłem od roku 1995 nieprzerwanie do 2017. Pełniłem również zaszczytną funkcję komendanta Miejskiej Ochotniczej Straży Pożarnej Miasta Rybnika przez 20 lat. W tym czasie udało mi się w sposób znaczny poprawić mobilność oraz wyszkolenie i organizację Ochotniczych Straży Pożarnych. Jestem otwarty na ludzi, a potrzebującym wychodzę naprzeciw z pomocą.

Jeżeli obdarzycie mnie swoim zaufaniem i zostanę radnym miasta Rybnika, oprócz spraw istotnych dla wszystkich rybniczan, chciałbym zająć się rozwojem i konsolidacją organizacji działających w dzielnicy Orzepowice.

Będę starał się o poprawę stanu dróg i chodników w naszej dzielnicy. Leży mi również na sercu rozbudowa budynku OSP Orzepowice, gdzie powinna znaleźć się biblioteka, poczta, sala przyjęć z zapleczem oraz biuro rady dzielnicy.

Zachęcam więc do głosowania w dniu 21 października na listę Komitetu Wyborczego Wyborców Tadeusz Gruszka i SRD.

Pozdrawiam serdecznie Bernadeta Kocyba
 

OKRĘG 1 - Kandydaci do Rady Miasta Rybnika

CHWAŁĘCICE, GOLEJÓW, GRABOWNIA, KAMIEŃ, OCHOJEC, ORZEPOWICE, RYBNIK-PÓŁNOC, RYBNICKA KUŹNIA, STODOŁY, ŚRÓDMIEŚCIE, WIELOPOLE