Kandydat do Rady Miasta Rybnika - Justyna Bober - Kuźnik


Jestem mieszkanką Rybnika. Szkołę podstawową ukończyłam w mojej dzielnicy – Popielowie. Edukację kontynuowałam w Gimnazjum nr 1 oraz Licem Ogólnokształcącym im. Powstańców Śląskich na profilu humanistycznym. Ukończyłam również prawo na Uniwersytecie Śląskim, a skończona aplikacja radcowska w OIRP w Katowicach i zdany egzamin zawodowy pozwoliły mi na wykonywanie zawodu radcy prawnego od 2018 roku.

Już podczas studiów podjęłam zatrudnienie w jednej z rybnickich firm z branży budowlanej, jako pracownik administracyjny i od 2009 roku pozostaje aktywna na rynku pracy. Obecnie prowadzę własną działalność gospodarczą.

Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką i wielką fanką rybnickiego żużla.

Rybnik - łączą nas ludzie

Zdecydowałam się na udział w wyborach do Rady Miasta Rybnika, ponieważ wierzę, że ludzie tworzący stowarzyszenie Samorządowy Ruch Demokratyczny mogą sprawić, aby w moim mieście żyło się jeszcze lepiej.

Po uzyskaniu mandatu chciałabym skupić się przede wszystkim na realnej pomocy osobom najbardziej potrzebującym, ze szczególnym uwzględnieniem osób starszych. W swojej pracy zawodowej spotykam się niestety z licznymi historiami osób, które żyją w skrajnym ubóstwie a z uwagi na podeszły wiek, nieporadność i brak należytej opieki ze strony rodziny, nawet nie próbują zwracać się o pomoc do kogokolwiek.

Zadbanie o najmłodszych mieszkańców naszego miasta i ich rodziców, również jest dla mnie priorytetem, dlatego uważam, że utworzenie nowych miejskich żłobków pomoże w szybkim powrocie do pracy kobiet, które wyrażają ku temu chęć.

Zachęcam więc do głosowania w dniu 21 października na listę Komitetu Wyborczego Wyborców Tadeusz Gruszka i SRD.

Pozdrawiam serdecznie Justyna Bober-Kuźnik
 

OKRĘG 3 - Kandydaci do Rady Miasta Rybnika

CHWAŁOWICE, MEKSYK, NIEDOBCZYCE, NIEWIADOM, POPIELÓW, RADZIEJÓW