„Pokaż co potrafisz” – kolejna edycja konkursu

To będzie już dziewiąta edycja imprezy, w trakcie której widzowie będą mieli okazję podziwiać talenty rybnickich dzieci i młodzieży. Laureatami pierwszej edycji był Rafał Kozik, który warto dodać, w ubiegłym roku zajął II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej. W zeszłym roku, w ósmej edycji konkursu „Pokaż co potrafisz”, wzięło udział 536 dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Do finału zakwalifikowało się 18 uczestników. Laureatem pierwszej nagrody, został Paweł Sulewski z SP 24, który zaśpiewał i grał na gitarze.

Kto zwycięży w bieżącym roku? Dowiemy się 11 listopada podczas finału konkursu, w którym w eliminacjach co roku bierze udział ponad 500 uczestników. Świadczy to o ogromny zainteresowaniu konkursem wśród rybnickich dzieci.

Głównymi organizatorami imprezy są radny rady miasta Rybnika Henryk Cebula, prezes Stowarzyszenia Inicjatyw Młodzieży SIM Adrian Grad. Współorganizatorami są dyrekcje rybnickich szkół, w których zostaną przeprowadzone eliminacje do konkursu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *