Kandydat do Rady Miasta Rybnika - Tadeusz Gruszka


RYBNIK - Tutaj uczyłem się w podstawówce w Boguszowicach. Okres młodzieńczy to nauka w ukochanym liceum Powstańców Śląskich. Zawód inżyniera mechanika zdobyłem na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Wykształcenie to później wzbogaciłem o studia podyplomowe z informatyki.

Po studiach podjąłem pracę w KWK Jankowice, gdzie przechodząc przez wszystkie szczeble awansu zawodowego, tj. od sztygara zostałem głównym mechanikiem. Przez cztery lata byłem także głównym energetykiem.

Swą działalność publiczną rozpocząłem od startu w wyborach samorządowych w roku 2002. W kadencji 2002-2006 pełniłem funkcję radnego Rady Miasta Rybnika. W kolejnej kadencji rady pełniłem rolę przewodniczącego. W roku 2007 zostałem wybrany na senatora RP. Od roku 2014 jestem radnym Sejmiku Województwa Śląskiego. Jestem również członkiem Rady Dzielnicy Boguszowice Stare.

Z żoną Anną jesteśmy rodzicami trzech córek. Latem gramy w tenis ziemny, a zimą jeździmy na nartach. Lubię oglądać zawody żużlowe i piłkę nożną. Moimi ulubionymi powieściopisarzami są J. Archer, J. Grisham i H. Coben. Wśród zespołów muzycznych na pierwszym miejscu wymieniam Pink Floyd. Wraz z żoną korzystamy z oferty Teatru Ziemi Rybnickiej, na deskach którego często występują najlepsze polskie teatry.

Zachęcam więc do głosowania w dniu 21 października na listę Komitetu Wyborczego Wyborców Tadeusz Gruszka i SRD.

Pozdrawiam serdecznie Tadeusz Gruszka.
 

OKRĘG 2 - Kandydaci do Rady Miasta Rybnika

BOGUSZOWICE OSIEDLE, BOGUSZOWICE STARE, GOTARTOWICE, KŁOKOCIN, LIGOTA-LIGOCKA KUŹNIA, PARUSZOWIEC-PIASKI